Mars’ta yaratık pençesi bulundu!

Bilindiği gibi NASA, günden güne Mars‘tan gelen fotoğrafları internet üzerinden yayınlıyor. Son fotoğraf ise bir hayli ürkütücü: Mars’ta yaratık pençesi var!

Uzay yörüngesinde, Ay‘da ve Mars yörüngesindeki inceleme araçları topladıkları her veriyi dünyadaki laboratuvarlara gönderiyor ve bilim insanları bu görüntüleri inceleyerek dünya dışındaki gezegenlerde yeni şeyler keşfetmek için çalışıyor.

Mars yörüngesinde bulunan bir inceleme aracının da gönderdiği bir fotoğrafta ilginç bir ayrıntı var. Scott C. Warring (UFO Sightings Daily) adlı internet sitesinin yayınlamış olduğu bir gönderide, fotoğrafta bir yaratık pençesi olduğuna dair iddia bulunuyor.

mars-uzayli-eli-pence

 

Fotoğrafın sol alt kenarında bir yaratık pençesi bulunduğu yönünde iddiaları olan Scott C. Warring (UFO Sightings Daily) sitesinin editörleri, verdiği açıklamada Mars‘ın zemininde böyle bir kaya olamayacağını da ekleyerek iddialarını güçlendirdi.

Öte yandan bu iddiayı kesin kılabilecek bir söyleme göre NASA yetkilileri bu fotoğrafı kırparak paylaşmış. Aynı zamanda sadece iki parmağı gözüken bir pençenin fotoğraflanmış olması ve görüntünün net olmaması da ayrı bir merak konusu.

mars-uzayli-pencesi

Konuyla alakalı NASA yetkililerinden bir açıklama gelmedi fakat bu iddianın doğruluğu hakkında internet sitelerinde büyük tartışmalar devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Alihan Cibooğlu dedi ki:

    Daha çok şey çıkacak insanlardan başka varlık olduğu kuran’da yazıyor bakalım neler olacak 🙂

    • Anıl Zengin dedi ki:

      Haklısınız hocam, bu tarz şeylerin bulunması hoşuma gidiyor ama ülke olarak bunları sadece izliyoruz. Neden biz bulamıyoruz orası kötü işte..