Microsoft’tan son teknoloji laptop: Surface Book!

Teknoloji ve yazılım devi Microsoft, Macbook Pro‘ya rakip olacak yepyeni bir dizüstü bilgisayar ile karşımıza çıkıyor: Surface Book!

Windows 10 Cihazları etkinliği kapsamında geniş bir ürün yelpazesinde ürünler tanıtan Microsoft, bombayı patlattı. Surface Book adı verilen son teknoloji dizüstü bilgisayarla Macbook Pro‘ya rakip olacak gibiler. Yüksek performansıyla oyuncu laptoplarıyla bir tutulabilecek Surface Book, aynı zamanda şık ve ince tasarımıyla da kullanıcılarının iştahını kabartır derecede.

microsoft-surface-book-2

İki tarafa katlanabilir klavyesiyle hem dizüstü hem tablet özelliğini alan Microsoft Surface Book, tasarım olarak sanki biraz Macbook Pro‘yu andırıyor.

Windows 10 ile gelecek olan bilgisayar, 13.5 inçlik ve 267dpi değerine sahip 6 milyon pikselli ekranı ile süper bir performans sunacak. Aynı zamanda Surface Book6. nesil Intel Sklake Core i7, 16GB GDDR5 RAM ve NVidia GeForce ekran kartına sahip olacak.

microsoft-surface-book

Bunlardan hariç de 1 TB‘a kadar depolamaya imkan sunuyor. Klavye tuşlarının tasarımında LED ışık kullanılıyor ve böylece akşamları kullanırken herhangi bir ışığa ihtiyaç duyulmuyor.

Magnezyumdan üretilen kasasıyla da beton gibi sağlam bir cihaz olan Surface Book, 12 saat batarya süresiyle de kullanıcılarını zor durumda bırakmayacak gibi.

7.7mm inceliği ile dünyanın en ince performanslı bilgisayarlarından olan cihaz 7 Ekim‘de ön siparişe ve 26 Ekim‘de de satışa çıkacak. Fiyat ise oldukça yüksek; 1.499 dolar

Microsoft Surface Book için hazırlanmış tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz;

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. microsoft-surface-book-3 Microsoft’tan son teknoloji laptop: Surface Book! için yorumda bulun

    Microsoft’tan son teknoloji laptop: Surface Book! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Microsoft’tan son teknoloji laptop: Surface Book! için ilk yorumu yapabilirsin.