Minecraft, Oculus Rift için geliyor!

Resmi olarak yapılan bir açıklamada Minecraft oyunu, Oculus Rift için yeni bir sürümle kullanıcıların karşısına çıkacak.

Düşük grafik kalitesine sahip olmasına rağmen çağımızın popüler oyunlarından birisi olan Minecraft, ilk versiyonlarında PC‘de çıkmış olmasına rağmen oyunun tutulması ve çok sevilmesiyle oyun konsolları ve mobil platformlar için de geliştirildi.

minecraft-oculus-rift-icin-geliyor

Minecraft, oyun sektörünün geleceğini belirleyecek olan sanal gerçeklik platformlarına da el atmaya karar verdi. Oculus Connect 2015 etkinliğinde bulunan oyunun yapımcıları, oyunun yeni bir sürümünün Oculus Rift‘e uyumlu olacağının müjdesini oyunculara verdi.

Uyumlu olduğu platformları, Microsoft‘un Minecraft‘ı satın aldığından beri artan Minecraft‘ı gelişen teknolojide ve önümüzdeki zamanlarda artık sanal gerçeklik platformu Oculus Rift‘te de göreceğiz..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. minecraft-oculus-rift Minecraft, Oculus Rift için geliyor! için yorumda bulun

    Minecraft, Oculus Rift için geliyor! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Minecraft, Oculus Rift için geliyor! için ilk yorumu yapabilirsin.