Naru Dark Passage’dan ayrıldı; Naru’nun yeni takımı!

Şimdiye kadar Dark Passage takımında bulunan Koray “Naru” Bıçakçı, takımın yaptığı açıklamayla artık Dark Passage‘de görev almayacak. İşte Naru’nun yeni takımının adı.

Dark Passage takımıyla şimdiye kadar 3 kez Türkiye Şampiyonluğu, 6 kez Mevsim Şampiyonluğu yaşayan ve yurt dışı etkinliklerde de ülkemizi temsil etmiş olan Naru Koray Bıçakçı, bu günden itibaren Dark Passage forması giymeyecek.

naru-yeni-takiminin-adi

Yeni bir takımdan aldığı teklife daha sıcak bakan Naru, söz konusu durumu Dark Passage‘a bildirmiş ve doğal olarak Dark Passage de Naru‘yu elinde tutmak için daha iyi bir sözleşme teklif etmiş fakat bu sözleşme de Naru‘yu tatmin etmemiş.

Naru‘nun Dark Passage‘dan ayrılmasını sağlayan takım ise Türkiye’nin en iyi E-Spor oyuncularını bir araya toplamak isteyen bir oluşum.

Naru’nun yeni takımının adı için de Supermassive ismi düşünülüyor. Takımda Naru‘dan harici olarak BJK’den de birçok oyuncu bulunuyor.

Orta Koridor – Koray “Naru” Bıçak

Üst Koridor – Berke “Thaldrin” Demir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. naru-yeni-takimi Naru Dark Passage’dan ayrıldı; Naru’nun yeni takımı! için yorumda bulun

    Naru Dark Passage’dan ayrıldı; Naru’nun yeni takımı! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Naru Dark Passage’dan ayrıldı; Naru’nun yeni takımı! için ilk yorumu yapabilirsin.