Need for Speed nasıl tam ekran yapılır?

Geçtiğimiz günlerde PC için yayınlanan yarış oyunu Need for Speed, şimdiden sorun yaratmaya başladı. Need for Speed nasıl tam ekran yapılır anlatıyoruz.

Electronic Arts’ın uzun zamandır beklenen oyunu Need for Speed 2016 geçtiğimiz hafta piyasaya sürüldü. Oyun piyasasında başarılı bir şekilde yer edinen ve oyuncular tarafından yüksek puanlar alan Need for Speed, bazı küçük sorunlarla karşımıza çıkmaya başladı.

Oyun her ne kadar mükemmel görüntülere sahip olsa da karşımıza çıkan bu sorun bazı oyuncuları soğutur gibi olmuş. Oyun bazı sistemlerde tam ekran olarak çalışmıyor.

Need for Speed nasıl tam ekran yapılır?

  • İlk olarak ekran kartı modelinizin son güncellemesini yükleyin.
  • Oyun dosyalarının eksiksiz olduğundan emin olun, eğer emin değilseniz Origin üzerinden Repair diyerek dosyaları onarın.
  • Bunları yaptıysanız ve oyun hala tam ekran olmadıysa internetten Fullscreenizer adlı programı indirip kurun.
  • Daha sonra Fullscreenizer‘ı çalıştırın ve Need for Speed‘i seçin “Fullscrenize” sekmesine tıklayın.
  • Oyun böylelikle tam ekran olacak fakat oyuna yeni bir güncelleme gelene kadar her girişte bu işlemleri yapmanız gerekecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. need-for-speed-nasil-tam-ekran-yapilir Need for Speed nasıl tam ekran yapılır? için yorumda bulun

    Need for Speed nasıl tam ekran yapılır? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Need for Speed nasıl tam ekran yapılır? için ilk yorumu yapabilirsin.