Need for Speed, PC’de 4K kalitesinde olacak!

PC oyuncularının sabırsızlıkla beklediği efsane yarış oyunu olan Need for Speed oyununda FPS limiti olmayacak ve oyun 4K çözünürlük ile gelecek.

Yarış oyunu denince akla gelen ilk oyunlardan olan Need for Speed‘in, geçtiğimiz 2015 yılında oyun konsolları için en güncel oyunu çıkmıştı. EA Games yaptığı açıklamada oyunun PC‘ye de geleceğini müjdeleyerek PC oyuncularını sevindirmişti.

EA Games, Need for Speed’in PC versiyonu için 15 Mart tarihini vermişti. Ama eğer bir Origin hesabınız varsa oyunu 10 Mart tarihinde satın alıp oynamaya başlayabiliyorsunuz.

Öte yandan EA Games, 2 adet müjde daha vererek oyuncuları iyice heyecanlandırdı. Need for Speed‘in 15 Mart‘ta çıkacak olan PC versiyonunda, limitsiz FPS ve 4K çözünürlük özelliği bulunacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Ufuk dedi ki:

    Zamanında ne oynardım su need for speedi şimdi görünce duygulandım son çıkan oyunlarını hiç oynamadım gerçekten acaba hala ilk oyunlardan alınan zevki veriyor mu 🙂

  2. Ekrem dedi ki:

    4K gelecekte çok daha fazla yaygınlaşacak tabii ki. Fakat ülkemizde dövizin de yüksek olmasının etkisiyle açıkçası bu 4k zevki kaç tane oyuncuya ulaşacak emin değilim.

  3. Uğur dedi ki:

    Harika bir haber bu. 4K değil iken bile grafik görüntü harika olan oyun 4K ile ortaya neler çıkaracak düşünemiyorum. Çıkar çıkmaz alacağım.