Parent Control telefon dinleme uygulaması nedir?

Günümüzde teknolojiyle beraber ortaya çıkan gizlilik ihtiyacı bazen farklı boyutlara gelebiliyor. Parent Control ise bu gizliliği ortaya çıkaracak bir telefon dinleme programı!

telefon-dinleme-yazilimi-parental-control-2Parent Control telefon dinleme uygulaması ile eşinizin, arkadaşınızın, çocuklarınızın daha doğrusu tanıdığınız ve hakkında şüphe duyduğunuz her kişiyi dinlemek mümkün hale geliyor. Eşinizin ve çocuğunuzun nerede olduklarını, kimle konuştuklarını öğrenmek Parent Control telefon dinleme ve takip yazılımı ile mümkün hale geliyor.

Günümüz Türkiye’sinde uyuşturucu kullanım ve bağımlılık oranı ne yazık ki çocuk yaşlara düşmüş durumda. Siz de eğer çocuğunuzun sağlığı hakkında endişe duyan bir evebeynseniz, mutlaka Parent Control ile tanışın!

Sadece çocuk ve eşlerinizi değil, aynı zamanda iş yerinizdeki personellerinizi de takip etmek gayet mümkün. Takip ettiğiniz kişilerin anlık olarak nerede olduklarını, kiminle ve ne konuştuklarını saniyesi saniyesine bilmek kulağa hoş geliyor değil mi? O halde Parent Control ile tanışmanızın tam vakti!

Aynı zamanda Parent Control yazılımı tüm Android ve ve iOS cihazlarının her modeliyle sorunsuz çalışmaktadır. Öte yandan Parent Control ile tanışmanız için 3 günlük bir kullanım hakkı da size hediye olarak veriliyor.

Sadece 3 dakika içerisinde takip etmek istediğiniz kişinin telefonuna yükleyeceğiniz Parent Control takip yazılımı ile yukarıda bahsettiğimiz tüm verilere anlık olarak erişebileceksiniz.

Şimdi hemen Parent Control ile tanışmak için aşağıdaki linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Parent Control tanıtım videosunu mutlaka izleyin!

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. telefon-dinleme-yazilimi-parental-control Parent Control telefon dinleme uygulaması nedir? için yorumda bulun

    Parent Control telefon dinleme uygulaması nedir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Parent Control telefon dinleme uygulaması nedir? için ilk yorumu yapabilirsin.