PayPal hesaplarımızda kalan bakiyeleri LÖSEV’e bağışlıyoruz!

Bilindiği üzere dünyaca ünlü online para transferi sitesi PayPal, Türkiye’de kapanıyor. Dün alınan PayPal’ın kapanma haberi sonrasında bir kampanya başlatıldı.

Kullanıcılar PayPal hesaplarından çekmeye uğraşmadıkları küçük miktardaki bakiyeleri LÖSEV’e bağışlıyor. Başlatılan bu kampanya ile şuan binlerce PayPal kullanıcısı, hesaplarındaki bakiyeyi doğrudan LÖSEV’e bağışlıyor.

  • LÖSEV’e PayPal’dan bağış kampanyası nasıl başladı?

Dergus takma adlı bir ekşi sözlük yazarı, sabah saatlerinde “paypal hesaplarımızla lösev’e bağış kampanyası” başlıklı bir entry açtı ve PayPal hesabında kalan 2,82 doları doğrudan LÖSEV’e bağışladığını duyurdu ve diğer yazarları da bu kampanyaya çağırdı.

  • PayPal’dan nasıl LÖSEVE bağış yapılır?

PayPal hesaplarımızda kalan küçük miktarları LÖSEV’e bağışlamak isteyenlerin de yapması gerekenler çok basit. PayPal’dan LÖSEV’e bağış yapma yolunu Dergus adlı yazar anlatmış;

paypal-hesaplarimizda-kalan-bakiyeleri-loseve-bagisliyoruz

PayPal’dan LÖSEV’e nasıl bağış yapılır?

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. paypal-hesaplarimizda-kalan-bakiyeleri-loseve-bagisliyoruz2 PayPal hesaplarımızda kalan bakiyeleri LÖSEV’e bağışlıyoruz! için yorumda bulun

    PayPal hesaplarımızda kalan bakiyeleri LÖSEV’e bağışlıyoruz! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak PayPal hesaplarımızda kalan bakiyeleri LÖSEV’e bağışlıyoruz! için ilk yorumu yapabilirsin.