Periscope “yükleme hatası” nasıl giderilir?

Periscope yükleme hatası nasıl düzeltilir?

Twitter’ın sahip olduğu popüler canlı yayın yapma uygulaması Periscope‘ta son günlerde iOS cihazlarda ortaya çıkan yükleme hatası kullanıcıları çileden çıkardı. Peki yükleme hatası nasıl düzeltilir?

Birçok kullanıcı Periscope canlı yayın uygulamasında gezinirken veya giriş yaparken yükleme hatası adlı bir hata alıyor ve uygulamayı kullanamıyor. Bu yüzden de kullanıcılar Periscope benzeri uygulamalar arıyor. Uygulamayı kaldırmak veya silmek bu hatayı düzeltmiyor. Biz de bu hatadan nasıl kurtulacağınızı anlattık.

Şikayetlerin artmasıyla Periscope‘un destek ekibi Twitter hesabından küçük bir ipucu olarak GIF‘le bu hatanın nasıl düzeltileceğini kullanıcılarla paylaştı.

Periscope yükleme hatası alan kullanıcılar da bu hatadan nasıl kurtulması gerektiği ile ilgili bir kaynak bulduğu için bir nevi sevindi diyebiliriz. Sizler de Periscope’da yükleme hatası yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki GIF’te bulunan ayarlamaları yapın ve bu hatadan kurtulun.

iOS cihazlardaki Periscope yükleme hatasını gidermek için aşağıdaki GIF‘teki işlemleri uygulamanız yeterli olacaktır.

TIKLA GIF’E GİT >>

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. periscope-ios-error Periscope “yükleme hatası” nasıl giderilir? için yorumda bulun

    Periscope “yükleme hatası” nasıl giderilir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Periscope “yükleme hatası” nasıl giderilir? için ilk yorumu yapabilirsin.