PES 2016, PC’de ücretsiz oldu!

Dünyaca ünlü spor oyun yapımcısı KONAMI, PES hayranlarını sevindirecek mükemmel bir işe imza attı: PES 2016 PC için tamamen ücretsiz olarak indirilebilir oldu!

Kısa bir süre önce PlayStation Store‘da bedava olarak indirilmeye sunulan PES 2016, şimdi de PC platformları için ücretsiz olarak indirilmeye sunuldu.

KONAMI, yaptığı resmi açıklamanın ardından oyunun ücretsiz olarak Steam‘de yer aldığını duyurdu. Fakat tek sorun oyunun tam sürüm olmaması.

Ücretsiz olarak sunulan oyun tam sürüm değil, giriş seviyesi olarak adlandırılmış ve şimdilik bazı kısıtlamalarla sunuluyor. Ücretsiz olarak dağıtılan sürümde Gösteri Maçı bölümünde Bayern Munich, Juventus, AS Roma, Brezilya ve Fransa‘nın bulunduğu 7 takım kullanılabiliyor.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. asaf dedi ki:

  Konami 2014 sonrası sanıyorum oyun motorunu değiştirdi. Biz hala arkadaşlarla toplanıp PES 2013 oynayanlardanız. 2016’yı ilk çıktığında oynamıştım. Yalnız başıma oynayıp kariyer geliştiririm ama arkadaşlarla oynanırken alışkanlıklardan vazgeçilmiyor.

 2. Caner dedi ki:

  Sevinmiştim ki belli takımlar varmış sadece, bir süreliğine yapsalar ne olacak ki sanki neyse buna da şükür 🙂 teşekkürler paylaşım için.

 3. halit dedi ki:

  Çok iyi haber. Bence artık oyun raflarda yerini aldıktan 2-3 ay sonra oyunları ücretsiz dağıtıyor. Dileğimiz tüm oyun üreticilerinin başına. Zaten FİFA ismi yeter oyunu oynamak için.

 4. Müjdat dedi ki:

  Kısıtlamalar olmasına rağmen güzel bir düşünce olmuş. Hem güzel bir reklam yapılıyor hemde kullanıcıların sempatisi kazanılıyor. Bende en kısa sürede indirip deneyeceğim.

 5. Furkan dedi ki:

  Pes kaliteli bir oyun olsada ve bilgisayara ücretsiz yapmış olsalar bile FIFA her zaman en iyisi oldu ve bence hala da açık ara farkla en önde. Ben yine gider çoğu insan gibi FIFA oynarım.