Pokemon GO Oynayan Bir Kişi Daha Hayatını Kaybetti!

İlk çıktığı zamanlardaki müthiş parlamayı kaybeden Pokemon GO, milyonlarca oyuncu tarafından oynanmıştı. Fakat Pokemon GO bir can daha aldı.

Yayınlandığı tarihten itibaren bir süre popülerlik zirvesini kimseye kaptırmayan Pokemon GO’nun bu hızlı yükselişi kısa sürmüş, hileli oyuncular ve oyunun yetersizliği oyuncuları Pokemon GO‘dan caydırmıştı.

Fakat Pokemon GO‘nun bir olumsuz yönü daha var: Dikkatsiz oyuncular. Pokemon GO oynarken yolda yürürken oyuncular dikkat etmedikleri için hayati tehlikelere girebiliyorlar.

Japonya’da Keita Noritake adlı bir dördüncü sınıf öğrencisi, okuldan çıkınca Pokemon GO oynamaya başlamış ve oyunun getirdiği dalgınlık ve dikkatsizlik ile yola çıkan kamyonu fark edemeyen Keita Noritake, kamyonun altında kaldı.

pokemon-go-olum-keita

Olay yerinde hayatını kaybeden Keita Noritake, Pokemon GO ölümleri konusunda ilk talihsiz kişi değil. Daha önce de Pokemon GO oynarken dikkatsiz davranan oyuncular hayatını kaybetmişti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. pokemon-go-can-aldi Pokemon GO Oynayan Bir Kişi Daha Hayatını Kaybetti! için yorumda bulun

    Pokemon GO Oynayan Bir Kişi Daha Hayatını Kaybetti! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Pokemon GO Oynayan Bir Kişi Daha Hayatını Kaybetti! için ilk yorumu yapabilirsin.