Prototype 1 Sistem Gereksinimleri

10 Haziran 2009 tarihinde ilk çıkışını yapan Prototype 1, aksiyon türünde ve boyutu 7.42 GB. Prototype 1 sistem gereksinimleri nedir diyenlere ise minimum ve önerilen sistem gereksinimleri üzerinden bilgi verebilmek mümkün.

Çıktığı ilk senede bile aksiyon dolu hikayesi ve oynanabilirliği ile yediden yetmişe herkesin sevgilisi olmayı başaran Prototype 1, uzun yıllardır piyasanın en popüler oyunları arasındadır. Oldukça keyifli ve heyecan dolu bir atmosferi kullanıcılarına başarıyla sunan Prototype 1, muhteşem grafikleri ile de büyük beğeni toplamaktadır.

Oyunun hikayesinde oyuncular hafızalarını kaybetmiş olarak harabe olmuş bir şehire ilk adımlarını atıyorlar. Adeta bir kaos ortamında süregelen hikâyede oyunun akışı bir an bile olsun kesilmiyor ve oyuncular ana karakter üzerinden maceradan maceraya atılabiliyorlar.

Farklı görevleri yerine getirme üzerinden ilerleyen oyunun senaryosunda bu görevlerin başarılı şekilde tamamlanması halinde farklı şekillere girebilmek de mümkün. Oyun içerisindeki farklı yüksekliklerdeki binalara tırmanmak ya da binadan binaya atlamak ise gerçekten oyunculara eğlenceli zaman geçirtiyor. New York City’de geçen ve bir tür virüsün insanlığı yok etmesini konu edinen Prototype 1’de oyuncular oyunu AlexMercer ismindeki bir mutantı kontrol ederek oynuyorlar. Alex’in en önemli özelliği ise sadece virüse bağışıklık kazanmış olması değil elbette. Bu güçlü karakter aynı zamanda insanları emiyor ve hafızalarını, biyokütlelerini kazanıyor ya da dilerse onların kılığına geçebiliyor.

Prototype 1 Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 işletim sistemi
İşlemci: 2.0 GHz ve çift çekirdekli bir işlemci
Bellek: 1 GB (Vista ve üstü için 2 GB) RAM
Ekran Kartı: 256 MB ve üzeri bir ekran kartı
DirectX: Versiyon 9 ve üzeri
Sabit Disk: 8 GB boş disk alanı

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 işletim sistemi
İşlemci: 2.0 GHz ve dört çekirdekli bir işlemci
Bellek: 2 GB (Vista ve üstü için 2 GB) RAM
Ekran Kartı: 1 GB ve üzeri bir ekran kartı
DirectX: Versiyon 11
Sabit Disk: 10 GB boş disk alanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Prototype 1 Sistem Gereksinimleri için yorumda bulun

    Prototype 1 Sistem Gereksinimleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Prototype 1 Sistem Gereksinimleri için ilk yorumu yapabilirsin.