Rocket League oyununa basketbol modu ekleniyor!

Gündemin en çok tercih edilen oyunlarından olan Rocket League için basketbol modu geliyor. İşte Rocket League basketbol modu hakkında detaylar!

4 milyonluk bir oyuncu kitlesine sahip olan ve 70 milyon dolara yakın kazanç sağlayan Rocket League oyunu için yepyeni modlar ve güncellemeler gelmeye devam ediyor.

Oyunu kısaca anlatmak gerekirse küçük arabalarımızı yöneterek dev topla rakip takım kalesine gol atmaya çalışıyoruz. Yani bir nevi araba futbolu diyebiliriz.

  • Daha önceden buz hokeyi modu Rocket League için yayınlanmış ve kullanıcılar tarafından beğenilmişti. Bunu fark eden yapımcı şirket, kısa bir süre içinde basketbol modunu oyunculara sunacak.

Rocket League Hoops adıyla karşımıza çıkacak olan Rocket League basketbol modu ile oyuncular basketbol sahasında basket atmaya çalışacak.

rocket-league-oyununa-basketbol-modu-ekleniyor

Psyonix, Twitter hesabından paylaşmış olduğu Rocket League basketbol modu ile ilgili fotoğrafla oyuncuları heyecanlandırdı ve sabırsızlandırdı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Semih dedi ki:

    Normal halini oynuyorum, buz hokeyi modunu da oynadım ama Rocket League basketbol modu çok eğlenceli olacak gibi görünüyor.

  2. Mehmet dedi ki:

    Rocket League basketbol modu çok eğlenceli olacak sabırsızlıkla bekliyorum diyebilirim.