Rockstar Games, GTA 6 için harekete geçti!

Rockstar Games tarafından sunulan ve dünyanın en çok oynanan oyunlarından Grand Theft Auto (GTA)nın yeni oyunu için düğmeye basıldı. İşte GTA 6 ve çıkış tarihi!

Şimdiye kadar 5 serisiyle oyuncuların beğenisini kazanan ve her seride bir iyileştirme ile karşımıza çıkan Grand Theft Auto serisine bir yenisi daha ekleniyor.

Yapımcı firma olan Rockstar Games’e yakın kaynaklardan alınan bilgilere göre GTA 6 aslında Tokyo şehri için düşünülmüş, hatta oyuna GTA: Tokyo ve GTA: Bogota adında 2 ayrı sürüm de düşünülmüş fakat daha sonrasında bu plan iptal edilmiş.

rockstar-games-gta-6-icin-harekete-gecti-gta-6-cikis-tarihi

GTA 6 çıkış tarihi

Aynı kaynaklardan alınan bilgilere göre de Rockstar Games, GTA 6 için düğmeye basmış ve haritanın ortaya çıkması için de araştırmalara başlamış. Oyun büyük ihtimalle Amerika şehirlerinde geçecek ama Rockstar Games’ın oyunculara sürpriz yapabileceği ihtimali de bulunuyor.

  • GTA 6’nın çıkış tarihi olarak ise yakın bir tarih söylemek mümkün değil. Oyun içi görsellerin yapılması ve yenilenmesi, harita, modeller ve senaryo derken muhtemelen GTA 6 çıkış tarihi 2019 gibi görünüyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. rockstar-games-gta-6-icin-harekete-gecti Rockstar Games, GTA 6 için harekete geçti! için yorumda bulun

    Rockstar Games, GTA 6 için harekete geçti! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Rockstar Games, GTA 6 için harekete geçti! için ilk yorumu yapabilirsin.