Samsung 130 dolarlık telefon üretti: Galaxy J2 tanıtım, özellikler

Teknoloji devi Samsung‘un yeni ürettiği telefon Galaxy J2, üstün özelliklere sahip ve sadece 130 dolarlık bir fiyatla satılıyor.

Samsung’un bugün tanıtımını yaptığı Galaxy J2, boyut olarak diğer serideki telefonlardan daha küçük. İşletim sistemi olarak Android Lollipop‘u kullanıyor ve abartı derecede özellikler bulundurmuyor.

Samsung_Galaxy_J2_smartphone

Samsung Galaxy J2, Android 5.1 sürümü kullanıyor ve Ultra Data Saving moduna sahip. Bu mod, Opera Max tarafından geliştirilmiş bir veri depolama programı. Opera’nın açıklamalarına göre ise bu veri optimizasyon programı, kayıtlı olan verileri %50’ye kadar depolayabiliyor ve RAM’in yüzde 11’lik alanının boşaltılmasını sağlıyor. Bundan hariç olarak bu uygulama YouTube, Instagram ve Vine gibi uygulamaların arka planda çalışmasını engelleyerek uygulamaların telefonu yavaşlatmasının önüne geçiyor.

samsung_galaxy_j2

Galaxy J2, Quad-Core 1.3 GHz Exynos 3475 işlemciye, 4.7 inch 960 x 540 boyutlarında bir ekrana sahip. 5 MP arka, 2 MP ön kamerası bulunan telefonun 1 GB RAM‘i, 8GB yükseltilebilir hafıza alanı ve 2000 mAh‘lik bataryası bulunuyor.

Samsung Galaxy J2, Hindistan’da 130$ fiyatla 21 Eylül‘den itibaren satılmaya başlayacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. samsung-galaxy-j2-is-confirmed Samsung 130 dolarlık telefon üretti: Galaxy J2 tanıtım, özellikler için yorumda bulun

    Samsung 130 dolarlık telefon üretti: Galaxy J2 tanıtım, özellikler için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Samsung 130 dolarlık telefon üretti: Galaxy J2 tanıtım, özellikler için ilk yorumu yapabilirsin.