Samsung Galaxy S7 özellikleri, tanıtım, inceleme!

Daha önce de bazı özellikleri basına sızan Galaxy S7‘nin Exynos 8890 versiyonuna ait özellikleri kesin olarak ortaya çıktı. İşte Galaxy S7 özellikleri!

Donanımsal özellikleri ile bekleyenlerini heyecanlandıracak olan Galaxy S7, görünüşe göre satış listelerinde yine en üst sıralarda yer alacak. Samsung Galaxy S7; 5.1 inç 2K ekran, Qualcomm Snapdragon 820 çipset (kesin olmamakla birlikte) ve Adreno 530 gibi üst seviye donanımsal özellikleri ile yine performansın dibine vurmayı planlıyor gibi gözüküyor.

samsung-galaxy-s7-ozellikleri

Performansının bu kadar iyi olmasında kullanılacak olan 4 GB RAM de büyük bir yer tutmakta. 64 GB depolama alanı ile de ne yüklerseniz yükleyin doldurmayacağını bir alana sahip olacak. 12 MP arka kamera ve 5 MP ön kamera ile kullanıcıları tatmin edecek özelliklere sahip.

Weibo‘nun yaptığı bir AnTuTu testine göre çıkan haberlerdeki donanımsal özellikleri AnTuTu testlerini destekler nitelikte. Şu an akıllardaki tek soru telefonda Qualcomm Snapdragon 820 mi kullanılacak yoksa Exynos 8890 mu? İki durumda da performans bakımından pek fark yaşanması beklenmiyor aslında ancak verilerin kesinliğinin sağlanabilmesi için bu detay önemli bir detay niteliğinde. Tasarımının zaten daha öncesinde basına sızdırılması tasarım konusunda akıllarda soru işareti kalmamasına yardımcı oldu. Bu kadar özelliği sızdırıldıktan sonra Samsung‘un bu telefonu Barcelona‘daki Mobil Dünya Kongresi‘nde sunacağını kesinleştirdi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. samsung-galaxy-s7-ozellikleri-inceleme-tanitim Samsung Galaxy S7 özellikleri, tanıtım, inceleme! için yorumda bulun

    Samsung Galaxy S7 özellikleri, tanıtım, inceleme! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Samsung Galaxy S7 özellikleri, tanıtım, inceleme! için ilk yorumu yapabilirsin.