ShopPHP E-Ticaret yazılımı ile önde olun!

İnternetin ve online alışverişin gelişmesiyle hız kazanan e-ticaret yazılımlarından önde gelen ShopPHP’den bahsedeceğiz. İşte ShopPHP e-ticaret yazılımı!

ShopPHP E-Ticaret Yazılımı nedir?

Gelişmiş modülü, arayüzü, eşi benzeri olmayan fonksiyonları ile birçok kullanıcı tarafından tercih edilen bir e-ticaret yazılımıdır. %100 Türkçe olmasının yanı sıra, yıllık lisans ücreti ödemeden kişiselleştirilebilir HTML şablonları ile ömür boyu kullanım imkanı da sunuyor.

  • Basit Tasarım Yönetimi

ShopPHP’i diğer e-ticaret yazılımlarından ayıran bir özelliği ise tüm site altyapısının ve e-posta servislerinin tamamen şablonlar üzerine kurulu olmasıdır. Bu da kullanıcıya basit bir CSS/HTML bilgisi ile her türlü düzenlemeyi yapmasını sağlıyor.

  • Çeşitli Ödeme Yöntemleri

Öte yandan herhangi bir entegrasyona ihtiyaç duymadan yazılımın kendisiyle birlikte kurulu olarak gelen sanal ödeme yöntemleriyle de her türlü ticaretinizden ödeme alabileceksiniz.

  • Güçlü SEO Desteği

Aynı zamanda kişiselleştirilebilir SEO ayarları, SEO URL desteği, etiket desteği, içeriğe özel farklı meta tanımlama, Google sitemap tanımlama ve otomatik Google keyword generator desteği ile size güçlü bir eticaret SEO altyapısı sunar.

  • XML Entegrasyon

ShopPHP e-ticaret yazılımı ile tek bir tuşla bayisi olduğunuz firmanın ürünlerini sitenize ekleyebilir, anlık stok ve fiyat güncellemesi yapabilirsiniz. XML/Excel çıktı dosyalarını aktif ederek fiyat karşılaştırma sitelerinde yerinizi alabilirsiniz.

  • Sosyal Medya Desteği

ShopPHP e-ticaret paketinize opsiyonel olarak Facebook / Google Application ve Login desteğini ekleyebilirsiniz. Ürünlerinizi aynı gün içerisinde Facebook sayfanız içerisinde listeleyebilir, çok düşük maliyet ile ziyaretçi sayınızı arttırabilirsiniz. Modül ücretini tek bir defa ödersiniz.

ve daha birçok avantaj hakkında bilgi almak için aşağıdaki linkten sayfayı ziyaret etmeniz yeterlidir;

http://www.shopphp.net/yazilim-ozellikleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. shopphp-e-ticaret-yazilimi-ile-onde-olun ShopPHP E-Ticaret yazılımı ile önde olun! için yorumda bulun

    ShopPHP E-Ticaret yazılımı ile önde olun! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ShopPHP E-Ticaret yazılımı ile önde olun! için ilk yorumu yapabilirsin.