Snapchat, günlük görüntülenmede rekor kırdı!

Sosyal medya platformlarına ani bir giriş yapan ve istediği başarıya ulaşan Snapchat, günlük video görüntülenmesinde 8 milyarlık bir rakamla rekor kırdı.

Re/code‘un aktarmış olduğu raporlara göre Snapchat, günlük video görüntülenme sayısında Facebook’u geride bırakarak 8 milyarlık görüntülenme sayısıyla rekor kırdı.

Snapchat bu rekoru kıracağını resmen belli etmişti. Ocak ayında açıklama yapan Snapchat, her gün 7 milyar video görüntülenmesi aldığını belirtmişti. Öte yandan bu başarıda kullanıcı sayısına göre bakarsak Snapchat, Facebook‘u adeta ezmiş. Zira Facebook’un aylık aktif kullanıcı sayısı 1.5 milyar iken, Snapchat’in aylık aktif kullanıcı sayısı sadece 100 milyon.

 

Aynı zamanda şirketin CEO‘su Evan Spiegel paylaştığı raporlara göre bir Snapchat kullanıcısı, günde ortalama 25-30 dakika Snapchat‘i kullanıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. snapchat-artik-daha-guvenli7jNIuSxV6UqAzeWVhphc8g Snapchat, günlük görüntülenmede rekor kırdı! için yorumda bulun

    Snapchat, günlük görüntülenmede rekor kırdı! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Snapchat, günlük görüntülenmede rekor kırdı! için ilk yorumu yapabilirsin.