Snapchat, günlük görüntülenmede rekor kırdı!

Sosyal medya platformlarına ani bir giriş yapan ve istediği başarıya ulaşan Snapchat, günlük video görüntülenmesinde 8 milyarlık bir rakamla rekor kırdı.

Re/code‘un aktarmış olduğu raporlara göre Snapchat, günlük video görüntülenme sayısında Facebook’u geride bırakarak 8 milyarlık görüntülenme sayısıyla rekor kırdı.

Snapchat bu rekoru kıracağını resmen belli etmişti. Ocak ayında açıklama yapan Snapchat, her gün 7 milyar video görüntülenmesi aldığını belirtmişti. Öte yandan bu başarıda kullanıcı sayısına göre bakarsak Snapchat, Facebook‘u adeta ezmiş. Zira Facebook’un aylık aktif kullanıcı sayısı 1.5 milyar iken, Snapchat’in aylık aktif kullanıcı sayısı sadece 100 milyon.

 

Aynı zamanda şirketin CEO‘su Evan Spiegel paylaştığı raporlara göre bir Snapchat kullanıcısı, günde ortalama 25-30 dakika Snapchat‘i kullanıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Kadir dedi ki:

    Hep indirmek isteyip indiremediğim bir uygulama merak etmiyor değilim güzel bir uygulamaya benziyor telefonum bozuk olduğu için deneme fırsatı bulamadım en kısa sürede telefonumu alacağım ve deneyeceğim 🙂

  2. Hakkı dedi ki:

    indirip hiç anlayamadıgım için sildiğim bir program nasıl beceriyorlar napıyolar anlamış değilim biz hala facebook’da takılalım teknoloji gelişiyor 🙂