Sony Xperia C6’nın render görüntüleri yayınlandı!

Sony Xperia C6‘nın bugün sızdırılan render görüntüleri sayesinde cihaz oldukça detaylı bir şekilde görüntülenebiliyor.

Önümüzdeki ay gerçekleşecek olan MWC 2016 etkinliğine katılım sağlayan Sony, yeni teknolojilerini ve elektronik olan tüm ürünlerini tanıtacak.

Sony Xperia C6'nın render görüntüleri yayınlandı!!

Etkinlikte tanıtacağı cihazda kararsız kalan Sony, çareyi kullanıcı isteklerine göre yapmakta buldu. Önceden sızdırılan fotoğraflarında tam olarak göremediğimiz Xperia C6, bugün @OnLeaks hesabının paylaştığı fotoğraflarla tam ve detaylı olarak karşımıza çıktı.

Xperia C6‘nın şimdiye kadar sızdırılan bilgilerinden ve fotoğraflara göre telefon 6 inch, 1080p, çerçevesiz ekrana sahip olacak. Aynı zamanda Sony, Xperia C6‘da ocra-core MediaTek Helio P10 işlemci kullanacak.

Sony Xperia C6'nın render görüntüleri yayınlandı

Sızdırılan Xperia C6 görüntülerine baktığımızda bir diğer ayrıntıyı da fark ediyoruz. Telefon en az 3 farklı renk seçeneği ile kullanıcıların karşısına çıkacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Sony Xperia C6'nın render görüntüleri yayınlandı! Sony Xperia C6’nın render görüntüleri yayınlandı! için yorumda bulun

    Sony Xperia C6’nın render görüntüleri yayınlandı! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Sony Xperia C6’nın render görüntüleri yayınlandı! için ilk yorumu yapabilirsin.