Teknolojinin Gelişmesi Üzerine

Merhabalar,

TeknoSultan ekibi olarak sizlere günümüzde teknolojinin ülkemizde ve dünyada ne kadar hızlı geliştiğine dair bir şeyler karalamaya karar verdik.

Nikola Tesla baba tarafından bulunan elektrikle günümüzde çılgınca aygıtlar yaratılmaya başlandı. En basitinden 1876’da Alexander Graham Bell tarafından icat edilen telefonla günümüzdekinin adının aynı olması oldukça komik değil mi?

İlk bilgisayar bile evinizdeki bir oda kadar büyükken, şimdilerde avucunuzda taşıyabileceğiniz kadar küçültüldü. Bunda tabii en büyük etken insanların ihtiyaçlarıdır. İnternetin gelişmesinin baş rolü bile hackerlardır.

Teknolojinin gelişmesinin bizlere faydaları anlatmakla bitmez. İletişim, haberleşme, sağlık, ulaşım alanlarında insan ırkının en iyi düzeylerde yaşamasına olanak sağlıyor. Ama her güzel şeyin bir kusuru vardır; askeri silahlanma.

Teknolojiyle beraber askeri silahlanma %400 oranında arttırıldı. Artık evlerimizdeki kablolar kalkıyor, manyetik güç ortaya çıkarılıyor. Bu şu demek; bir ampulu kablo kullanmadan 100 metre mesafeden yakabilmek. Kulağa oldukça aptalca gelse de, 1943’ten itibaren Nikola Tesla tarafından onlarca hatta yüzlerce deneyle bu kanıtlanmıştır.

haarpGünümüzde bunun askeri silahlanma açısından karşılığı ise H.A.A.R.P‘tır (Yüksek Frekanslı Etkin Güneşsel Araştırma Programı). Amerika Birleşik Devletleri tarafından Nikola Tesla’nın deneyleri geliştirilerek yapılan ve Avrupa ülkeleri tarafından “Kıyamet Silahı” adıyla adlandırılan karşı konulamaz bir güç. H.A.A.R.P projesi, 160 dev antenden oluşan Amerika’nın Alaska eyaletinde bulunan ve Allah’ın bile boş verdiği bir yerde inşa edilmiştir. H.A.A.R.P projesiyle beraber  iyonosferin ısıtılması yoluyla frekans dalgaları üretmek mümkündür.

 

Söz konusu H.A.A.R.P‘ın 1999 Gölcük Depremi’nin de baş mimarı olduğu, depremden sonra ortaya çıkan haarpbulgularla kanıtlanmıştır. Marmara Fay Hattı’na gönderilecek manyetik frekanslar, fay hattındaki yoğun olan deprem hareketlerini kısa kısa 3-4 depreme bölerek yok edecekti. Bu şekilde tek bir 7.0 üzeri bir deprem olması yerine, 3-4 depremle bu fay hattındaki hareketlenmeler durdurulacaktı. Ama tabiat ana buna tabii ki izin vermedi..

H.A.A.R.P projesiyle beraber yapılması mümkün olan diğer işlevler;

1 – Suni deprem yaratabilmek,

2 – Hava koşullarını yönetmek, (Çöle kar yağması, Rusya’da bunaltıcı sıcaklar olması HAARP tarafından yapıldı)

3 – Dünyanın diğer ucundaki elektronik cihazları etkisiz hale getirmek. (Gölcük depreminden sonra telefonlar kesilmiş, Cumhurbaşkanı yaptığı açıklamada kendisinin bile telefonunun çalışmadığını söylemiştir.)

4 – İnsan beynini etkileyecek frekanslar göndermek.

Adsız

Teknoloji kötü müdür, yoksa iyi midir bunları sizler yorumda belirtebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. haarp.array1_ Teknolojinin Gelişmesi Üzerine için yorumda bulun

    Teknolojinin Gelişmesi Üzerine için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Teknolojinin Gelişmesi Üzerine için ilk yorumu yapabilirsin.