Telefonlarımızda yakında 4.5G yazacak!

4.5G‘nin 1 Nisan’da Türkiye’de aktifleşecek olmasıyla beraber telefonlarımızda da daha önce hiç olmayan bir yenilik olacak. Telefonlarımızda 4.5G yazacak!

Bütün mobil operatörler, 1 Nisan 2016‘da hayatımıza girecek olan 4.5G teknolojisi için aralıksız çalışmalara devam ediyor. Aynı zamanda 4.5G uyumlu SIM kartlarının değişimi de büyük ölçüde tamamlandı.

Kullanıcıların aklında ise bir soru var: Telefonlarımızın şebeke kısmında şuan bulunan 3G yazısının, 1 Nisan’dan sonra ne olacağı.

Bu durum hakkında açıklama yapan Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu, bunun tercihini mobil operatörlere bıraktığını belirtmişti.

Telefonlarımızda yakında 4.5G yazacak!

Telefonlarımızda ne yazacağı ile ilgili de bugün bir açıklama geldi. Samsung, Apple ve Windows gibi dev şirketler, mobil operatörlerle yaptıkları anlaşma sonrasında telefonlarımızda 4.5G yazacağını duyurdu.

İşte bu anlaşma sonrasında, 1 Nisan 2016‘da göreceğimiz 4.5G yazısı dünyada ilk defa yazacak ve sadece Türkiye‘deki mobil cihazlarda 4.5G ibaresi yer alacak.

TELEFONUNUZ VE SIM KARTINIZ 4.5 G UYUMLU MU? SORGULAMAK İÇİN TIKLAYIN!

4.5 G UYUMLU TELEFONLAR LİSTESİ İÇİN TIKLAYIN!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Telefonlarımızda yakında 4.5G yazacak! için yorumda bulun

    Telefonlarımızda yakında 4.5G yazacak! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Telefonlarımızda yakında 4.5G yazacak! için ilk yorumu yapabilirsin.