Telefonun 4.5G ve 4G uyumluluğu bulan uygulama!

1 Nisan’da geçeceğimiz 4.5G internet hızı teknolojisi kullanıcıların aklında soru işareti oluşturdu. Telefonlarımız 4.5G uyumlu mu? İşte bunu gösteren uygulama!

Bildiğiniz gibi 4.5G mobil internet hızı teknolojisine geçmemize 1 aydan kısa bir süre kaldı ve bütün internet kurdu kullanıcılar dört gözle bu hıza sahip olmayı bekliyor. Fakat bir kesim de telefonlarının 4.5G uyumlu olup olmadığını hala bilmiyor.

Daha önce BURADAKİ yazımızda telefonlarınızın 4.5G uyumlu mu değil mi olduğunu size söyleyen GSM operatörlerinin servislerinden bahsetmiştik fakat bugün çıkan bir uygulama bunu da kolaylaştırdı.

4.5G Uyumlu Mu? adı verilen uygulama telefonunuzun en fazla ne kadar internet hızına ulaşabileceğini test ediyor ve buna göre 4.5G uyumlu olup olmadığını size söylüyor.

4.5G Uyumlu Mu? uygulamasını indirmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.appcat.dortbucukg&rdid=com.appcat.dortbucukg&rdot=1&feature=md?utm_source=teknosultan&utm_medium=telefonun-4-5g-ve-4g-uyumlulugu-bulan-uygulama

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. android-telefonlarda-4-5g-ayari-nasil-yapilir2 Telefonun 4.5G ve 4G uyumluluğu bulan uygulama! için yorumda bulun

    Telefonun 4.5G ve 4G uyumluluğu bulan uygulama! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Telefonun 4.5G ve 4G uyumluluğu bulan uygulama! için ilk yorumu yapabilirsin.