Telefonun 4.5G ve 4G uyumluluğu bulan uygulama!

1 Nisan’da geçeceğimiz 4.5G internet hızı teknolojisi kullanıcıların aklında soru işareti oluşturdu. Telefonlarımız 4.5G uyumlu mu? İşte bunu gösteren uygulama!

Bildiğiniz gibi 4.5G mobil internet hızı teknolojisine geçmemize 1 aydan kısa bir süre kaldı ve bütün internet kurdu kullanıcılar dört gözle bu hıza sahip olmayı bekliyor. Fakat bir kesim de telefonlarının 4.5G uyumlu olup olmadığını hala bilmiyor.

Daha önce BURADAKİ yazımızda telefonlarınızın 4.5G uyumlu mu değil mi olduğunu size söyleyen GSM operatörlerinin servislerinden bahsetmiştik fakat bugün çıkan bir uygulama bunu da kolaylaştırdı.

4.5G Uyumlu Mu? adı verilen uygulama telefonunuzun en fazla ne kadar internet hızına ulaşabileceğini test ediyor ve buna göre 4.5G uyumlu olup olmadığını size söylüyor.

4.5G Uyumlu Mu? uygulamasını indirmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.appcat.dortbucukg&rdid=com.appcat.dortbucukg&rdot=1&feature=md?utm_source=teknosultan&utm_medium=telefonun-4-5g-ve-4g-uyumlulugu-bulan-uygulama

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. tolga dedi ki:

    Kısa süre önce satın aldığım Asus telefonumun desteklememesi beni üzdü. Zaten Android 6.0’ı da desteklemiyor. Bu yüzden yeni bir cihaz alacağım.

  2. halit dedi ki:

    Nisan ayında tüm illerde kullanıma açılacak 4.5 g iletişim teknolijisini sabırsızlıkla bekliyorum. Benim telefon iphone 5s ve 4.5 G’ye uyumlu. Bakalım ne özellikler katacak mobil teknolojisine…

  3. Evren dedi ki:

    Asus Zenfone 5 model cep telefonu kullanıyorum. Uygulamayı indirdim ve sonuç ne yazıkki desteklemiyor olarak çıktı 🙁 Sanırım yeni bir telefon almam gerekicekç