Telefonunuz 4.5 G uyumlu mu? 4.5 G uyumluluğu sorgulama!

1 Nisan‘da ülkemizde aktifleşecek olan 4.5 G teknolojisi tüm kullanıcıları heyecanlandırdı. Peki telefonumuz 4.5 G’ye uyumlu mu? İşte 4.5 G uyumluluk sorgulama!

4.5 G teknolojisiyle beraber internetten veri indirme hızı, dolaşım hızı, video izleme ve müzik dinleme hızlarında büyük bir artış olacak. Mobil internette devrim yaratacak bu teknoloji kullanıcılar tarafından dört gözle bekleniyor.

4.5 G’nin gelecek olması da akıllara bir soruyu şimdiden kazıdı. Tüm kullanıcılar telefonlarının 4.5 G’ye uyumlu olup olmadığını merak ederken, 4.5 G uyumlu telefonlar ve cihazlar listesi yayınlanmıştı.

Fakat GSM operatörleri, müşterilerine kolaylık sağlamak için 4.5 G uyumluluk sorgulama fonksiyonlarını etkin hale getirdi. Bu sistem sayesinde bağlı olduğunuz operatörün sitesine girerek sadece cep telefon numaranızı yazarak telefonunuzun ve SIM kartınızın 4.5 G’ye uyumlu olup olmadığını sorgulayabiliyorsunuz.

Turkcell 4.5 G sorgulamahttps://www.turkcell.com.tr/tr/4-5g

Vodafone 4.5 G sorgulamahttp://www.vodafone.com.tr/Internet/vodafone-4-5g.php

Avea 4.5 G sorgulamahttps://bireysel.turktelekom.com.tr/4-5G/index.html

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. 4-5-g-uyumlu-telefonlar-sorgulama Telefonunuz 4.5 G uyumlu mu? 4.5 G uyumluluğu sorgulama! için yorumda bulun

    Telefonunuz 4.5 G uyumlu mu? 4.5 G uyumluluğu sorgulama! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Telefonunuz 4.5 G uyumlu mu? 4.5 G uyumluluğu sorgulama! için ilk yorumu yapabilirsin.