The Simpsons bitiyor!

Doksanlı yıllardan beri popülerliğini kaybetmeyen ve sevenlerini televizyonlara kitleyen The Simpsons efsanesi artık emekliye ayrılıyor.

Amerika televizyon tarihinin gelmiş geçmiş en iyi dizi animasyon serilerinde önemli bir yere sahip olan The Simpsons, 27. sezonuyla beraber Amerika televizyon tarihinin en uzun süre yayında tutulan animasyon serisi başarısını elde etmişti.

the-simpsons-dizi-bitiyor-2

Fakat şimdiye kadar gündeme gelen ama sadece söylentide kalan iddia, artık gerçekleşiyor, The Simpsons efsanesi bitiyor.

Al Jean‘in bu hafta verdiği bir röportajda dizinin geleceği hakkında önemli bilgiler verildi. Aynı zamanda Jean ”28. sezonun bitiminde yeni bir sezon için anlaşmama ihtimalimiz bulunuyor. Yani 28. sezonda bitirirsek bizim için sürpriz olmaz. Fakat hedefimiz bu finali 30. sezonda gerçekleştirmek. Tabi bunun için de yeniden ekiple anlaşmamız gerekiyor.” diye konuştu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. the-simpsons-dizi-bitiyor The Simpsons bitiyor! için yorumda bulun

    The Simpsons bitiyor! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak The Simpsons bitiyor! için ilk yorumu yapabilirsin.