Türk Fenomenlerin Instagram Hesapları Çalındı!

İnternet ortamında yüz binlerce kişinin takip ettiği Türk fenomenlerin başı hackerlar ile belada. Türk fenomenlerin Instagram hesapları tek tek çalındı.

Bilindiği üzere sosyal medya devi Facebook, fotoğraf paylaşım platformu Instagram’ı satın alarak bünyesine katmış ve o günden beri Instagram üzerinde kullanıcıları mutlu eden değişiklikler yapmıştı.

Fakat şuan durum biraz ciddi. Instagram’da güvenlik açığı tehdidi mi var? Aralarında Orkun Işıtmak, Burak Oyunda, Enes Batur, Ağır Mimar, Berkcan Güven gibi isimlerin bulunduğu fenomenlerin Instagram hesapları sırasıyla çalındı. Ele geçirilen hesaplar da ya alım-satım yapan hesaplara dönüştürülüyor ya da kullanıcı adları her saat başı değiştirilerek iz kaybettirmeye çalışılıyor.

Durumla ilgili olarak Facebook ofisine ulaşılamıyor ve hesabı çalınan fenomenler Facebook’a mail göndermekten başka bir şey yapamıyor. Facebook’un bu ilgisizliğini fark eden mağdur fenomenler ise durumun nasıl çözüleceğini, silinen verilerin nasıl geri getirileceğini merakla bekliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. fenomenlerin-instagram-hesabi-calindi Türk Fenomenlerin Instagram Hesapları Çalındı! için yorumda bulun

    Türk Fenomenlerin Instagram Hesapları Çalındı! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Türk Fenomenlerin Instagram Hesapları Çalındı! için ilk yorumu yapabilirsin.