Türk yapımı oyun: Stroke incelemesi!

Oyun sektöründe yavaş yavaş yer edinmeye başlayan Türk yapımcılar, 6 aylık bir uğraş sonucu Stroke adlı oyuna imza attı.

stroke-oyun-incelemesi-2

Aksiyon türünde yapılan Stroke oyunu, hem güzel bir hikayeye hem de gerçekçiliğe sahip olan piyasadaki iyi oyunlardan birisi.

stroke-oyun-incelemesi

Oyunun senaryosu ise gayet mantıklı ve akıcı bir şekilde oluşturulmuş; Türkiye 2023 yılında Lozan Barış Antlaşması’nın bitmesiyle birlikte madenleri çıkarmaya başlar. Fakat buna engel olmak isteyen dış güçler ve terörist oluşumlar Türkiye’ye toplu saldırılarda bulunur. Yapılan saldırılarına amacı Türk ekonomisini çökertip, çıkarılmak istenen maden ve kaynakların çıkarılmamasını sağlamak. Saldırıları engellemek için Türk hükümeti, özel bir tim oluşturmaya karar vermiştir. O andan itibaren Türkiye’nin geleceği, oluşturulan özel time bağlıdır..

stroke-oyun-incelemesi-1

Oyun şuan Steam’e eklenmek için oylarınızı bekliyor ve biz TeknoSultan ekibi olarak Türk yapımcıların her zaman arkasında olduğumuzu göstererek Steam Greenlight‘da oyuna direkt olarak EVET oyumuzu bastık 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. stroke-oyun-incelemesi-tanitim Türk yapımı oyun: Stroke incelemesi! için yorumda bulun

    Türk yapımı oyun: Stroke incelemesi! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Türk yapımı oyun: Stroke incelemesi! için ilk yorumu yapabilirsin.