TürkHackTeam, 1725 yabancı siteyi hackledi!

Atatürk milliyetçisi hacker grubu TürkHackTeam, yaptıkları siber saldırılar sonucunda toplamda 1725 adet yabancı uzantılı web sitesini hackledi.

Yaptıkları siber saldırılarla isminden söz ettiren Atatürkçü hacker grubu TürkHackTeam, yaptığı siber saldırılarda 1725 adet yabancı uzantılı internet sitesine el koyduklarını duyurdu.

Saldırıyı gerçekleştiren hackerlar, “Gensu” kod adını kullanan liderleriyle hackledikleri sitelerde İzmir Marşı, Türk bayrağı, Atatürk resmi ve Andımız‘ı yayınladılar.

Saldırıyı gerçekleştiren grubun lideri olan “Gensu” kod adlı hacker yaptığı açıklamada: “Son zamanlarda halkımızın milli duygularla uyanması, Atatürkçü ve milliyetçi kimliğini hatırlaması gerekiyordu. Biz de ekibimizle birlikte böyle bir operasyon düzenledik. Ümit ederiz ki bu hareketimiz halkta bir kıvılcıma sebep olur. Çok kısa sürede 1725 siteye ulaştık ve belli bir mesaj vermeyi amaçladık. Bunda ekibimin özverili çalışması büyük rol oynadı.” ifadelerine yer verdi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Feyyaz dedi ki:

    Bu işler karşılıklı oluyor bugun biz yaptık yarın onlar yapar karşılıklı herşey ama tebrik etmek lazım arkadaşları da hackliyorlarsa vardır bir sebibi

  2. cem dedi ki:

    çok başarılı insanlar demekki ama hackladikleri sitelerde baya açıklar varmış demekki, her siteyi hacklemek kolay değil yabancı sitelere el konulmuş onlar bizimkilere el koyarsa bizimkilerde onların siteler el koyar

  3. Mehmet dedi ki:

    Hack olayına oldukçaa karşıyım ama bazı istisnalar hariç. Ülkemize laf edenler, terör örgütü propagandası yapan siteleri hackliyorsanız ellerinize kollarınıza sağlık.