Türksat AŞ, Google Play’den “En İyi Geliştirici” ünvanını aldı!

Android‘in mimarı Google tarafından marketteki e-Devlet uygulamasının yapımcısı Türksat AŞ‘ye “En İyi Geliştirici” ödülü verildi.

Google‘ın Android uygulamaların sergilenmesi, satışı ve indirilmesi için yapmış olduğu Android market olarak bilinen Google Play Store‘daki ödülleri, geliştiricileri hem daha kurumsal hem de profesyonel kılıyor. İşte bu geliştiricilere Türksat AŞ de eklendi.

e-devlet-en-iyi-gelistirici

 

Google, vatandaşların her türlü devlet işlemlerini elektronik ortamda, güvenli ve hızlı bir şekilde yapmasını sağlayan e-Devlet uygulamasını baz alarak Türksat AŞ‘ye “En İyi Geliştirici” ödülünü layık gördü.

Geçtiğimiz sene Kasım ayı içerisinde 11 milyondan fazla kullanıcının giriş yaptığı e-Devlet uygulamasının her geçen gün kullanıcı sayısı hızla artış gösteriyor.

Ayrıca geçtiğimiz 2015 Aralık ayı içerisinde e-Devlet uygulaması “2015’in En İyileri” listesinde de kendine yer bulmuştu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. turksat-en-iyi-gelistirici Türksat AŞ, Google Play’den “En İyi Geliştirici” ünvanını aldı! için yorumda bulun

    Türksat AŞ, Google Play’den “En İyi Geliştirici” ünvanını aldı! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Türksat AŞ, Google Play’den “En İyi Geliştirici” ünvanını aldı! için ilk yorumu yapabilirsin.