Twitch, YouTube’a Rakip Oluyor!

Şimdiye kadar YouTube, Twitch‘in hızlı yükselişine rakip olmak için uğraşmıştı fakat bu defa Twitch, YouTube’a rakip olacak bir video platformuyla geliyor.

Oyuncuların canlı yayınlarda oyun oynamasını izleyenlere sunan ve bu işten para kazanmalarını sağlayan canlı yayın platformu Twitch, YouTube’a rakip olmak için yeni bir video platformu üzerinde çalışıyor.

Twitch’in ürün pazarlama müdür olan Naoreen McInnis, Twitch bloglarından birinde bahsettiğine göre Twitch artık kullanıcılarına video yükleyebilecekleri kalıcı bir platform sunmaya hazırlanıyor.

Twitch’in video platformu şuan sınırlı sayıda kullanıcıya sunuluyor ve beta aşamasında. Uzunca süredir Twitch’te aktif olarak yayın yapan kullanıcılar, Twitch’in video paylaşım platformu hakkında geri dönüşler sunarak sistemin eksiklerini bildiriyor ve Twitch’in video platformunun gelişmesine yardımcı oluyor.

Platformun tam olarak tüm kullanıcılara sunulacağı tarih hakkında bir bilgilendirme şu anlık yok. Kullanıcıların geri dönüşlerinin tamamlanması ve platformun daha özgün bir hal alması bekleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. youtubetwitch Twitch, YouTube’a Rakip Oluyor! için yorumda bulun

    Twitch, YouTube’a Rakip Oluyor! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Twitch, YouTube’a Rakip Oluyor! için ilk yorumu yapabilirsin.