Twitter anketlerindeki 24 saat süresi kaldırıldı!

Kısa bir süre içinde aktifleştirilen Twitter‘daki anket özelliği birçok kullanıcı tarafından kullanıyor. Yeni güncellemeyle anketteki 24 saat süresi kaldırıldı.

Twitter, yaptığı yeniliklerle kullanıcılarını memnun etmeye devam ediyor. Son gelen anket yapma özelliğine de ufak bir iyileştirme yapıldı. Anket özelliği çıktığı ilk günden itibaren 100 gün içinde 700 milyondan fazla kullanılmıştı. Bilindiği gibi anketler 24 saat sonunda sonuçlanıyordu. Artık anket süresi değiştirilebiliyor.

twitter-anket-guncelleme

Bundan böyle Twitter‘daki anket özelliğinin süresi 5 dakika ila 7 gün arasında değiştirilebilecek. Twitter yaptığı bu yenilikle kullanıcılarının anket özelliğinden daha iyi geri dönüşler almasını sağlayacak.

Öte yandan ankete ekleyebileceğiniz 4 seçeneğin altına eklenen anket süresi kısmından minimum 5 dakika, maksimum 7 gün olmak üzere gün, saat ve dakika bazlı bir anket düzenleyebileceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. twitter-anket-sure Twitter anketlerindeki 24 saat süresi kaldırıldı! için yorumda bulun

    Twitter anketlerindeki 24 saat süresi kaldırıldı! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Twitter anketlerindeki 24 saat süresi kaldırıldı! için ilk yorumu yapabilirsin.