Twitter ve Facebook neden yavaş? Sebebi Ankara patlaması mı?

Yaklaşık 1 saat önce Ankara‘da meydana gelen patlamanın ardından sosyal medya siteleri Facebook ve Twitter‘da yavaşlama oldu. Yavaşlamanın sebebi bu patlama mı?

Ne yazık ki Ankara Kızılay’da meydana gelen şiddetli patlamanın hemen ardından bazı internet sitelerinde yavaşlama meydana geldi.

twitter-ve-facebook-neden-yavas-sebebi-ankara-patlamasi

  • Bu internet sitelerinden bazıları sosyal medya siteleri olan Twitter ve Facebook. Yavaşlamanın bilerek mi yoksa teknik bir arıza sebebiyle mi yavaşladığı bilinmiyor.

Konuyla ilgili Ekşi Sözlük‘te görüşlerini yazan yazarlar, yaşanan her terör saldırısının ardından benzer yavaşlamaların olduğunu belirterek, internet sitelerini yavaşlatmanın teknik olarak mümkün olduğunu söylediler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. twitter-ve-facebook-neden-yavas-sebebi-ankara-patlamasi-mi Twitter ve Facebook neden yavaş? Sebebi Ankara patlaması mı? için yorumda bulun

    Twitter ve Facebook neden yavaş? Sebebi Ankara patlaması mı? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Twitter ve Facebook neden yavaş? Sebebi Ankara patlaması mı? için ilk yorumu yapabilirsin.