Twitter, Vine’ı Kapatıyor!

Mikro blog sitesi Twitter’ın ücretsiz olarak sunduğu kısa video platformu Vine, ilerleyen aylarda internet alemine veda edecek. Vine ne zaman kapanacak?

2013 yılında internet ortamına hızlı bir giriş yapan ve milyonlarca kullanıcı tarafından dünya genelinde kullanılan kısa video paylaşım platformu Vine kapanıyor.

Twitter tarafından yapılan “Vine ile ilgili önemli haber” başlığı kullanılarak yapılan açıklamada, Vine uygulamasının önümüzdeki aylarda kapatılacağı ve kullanıcıların şimdiye kadar çektiği tüm Vine videolarını kaydedebileceği bildirildi.

  • Twitter’dan Vine’ın kapatılmasına dair açıklamada şu ifadelere yer verildi;

“Uygulama, web sitesi ya da çektiğiniz Vine’lar bugün hiçbir yere gitmiyor. Onlara değer veriyoruz ve bu işi doğru bir şekilde yürüteceğiz. Vine’larınızı indirebileceksiniz. Siteyi açık tutacağız çünkü şimdiye kadar yapılan bütün Vine’lara ulaşılabilmesinin önemli olduğunu düşünüyoruz. Sitede ya da uygulamada herhangi bir değişiklik yapılmadan önce haberdar edileceksiniz.”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. vine-kapatiliyor Twitter, Vine’ı Kapatıyor! için yorumda bulun

    Twitter, Vine’ı Kapatıyor! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Twitter, Vine’ı Kapatıyor! için ilk yorumu yapabilirsin.