Twitter’ın zaman tüneli değişti!

Bir süredir konuşulan Twitter’ın yeni zaman tüneli, işleve sokuldu. Artık kullanıcılar Twitter‘a girince, girmediği zaman atılan tweetleri görecek.

Ortaya atılan bir iddaya göre Twitter zaman tünelini değiştirecek ve Facebook‘a benzeyen bir zaman tüneli kullanacaktı. Bu iddia gerçek oldu ve bugünden itibaren yeni zaman tüneli devreye girdi.

Böylece kullanıcılar Twitter’a girmediği zamanlarda atılan ve görmedikleri tweetleri en önde görecek. Aktifleştirilen bu sistem henüz varsayılan olmadı. Yani kullanıcılar istedikleri zaman bu özelliği devre dışı bırakabilecek.

Kullanıcıların bu özelliğe geçmesi için “Bana ilk önce en iyi Tweet’leri göster” seçeneğini aktif etmeleri gerekiyor. Bakalım Twitter bu özelliği herkes için zorunlu hale getirecek mi..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Kemal dedi ki:

  Twitter gün içerisinde en fazla kullandığım sosyal paylaşım sitesi. Bu gibi yenilikler ile gözüme daha farklı ve daha hoş geliyor. İnşallah yenilikler devam eder.

 2. oskan sakarya dedi ki:

  Twitter eski sade tasarımıyla çok daha iyiydi. Basit bir tasarımla çok daha fonksiyoneldi. yeni eklentiler twitterin reklam şirketlerine göz kırpmasından başka bir şey değil

 3. Ercan dedi ki:

  Twitter’da son zamanlarda yapılan değişimler bence kullanıcı kaybına neden oluyor. insanlar twitter’ı twitter olduğu için kullanıyorlardı böyle facebook veya diğer sosyal medya sitelerine dönüyor…

 4. gürbüz dedi ki:

  Twitter’da zaman tüneli sürekli değişiyor, bir türlü istediğim şekilde olmadı, özellikle profildeki düzensizlik gözle görülür derecede rahatsız ediyor..

 5. Furkan dedi ki:

  Yeni halini daha göremedim fakat bana göre her zaman yenilik güzeldir. Sonuçta toplumumuzda teknolojide projelerde bir şekilde zaman geçtikçe gelişiyor bu yüzden onlara ayak uydurmak için her zaman gelişmek çok önemlidir.

 6. cemil dedi ki:

  twitter ın en ilk halini görmüştüm tasarım berbattı şimdi nedense yavaş yavaş düzelmeler oluyor ve yeni özellikler geliyor facebook ile kıyaslanamaz bence