Ucuz iPhone kılıfı, küçük kızın bacağını yaktı!

Orjinal olmayan ürünlerin sağlığa zararlı olduğu yönünde açıklamalar yapılsa da bir haber de İngiltere‘den geldi. Ucuz iPhone kılıfı bir kızın bacağını yaktı.

İngiltere’de yaşayan 9 yaşındaki Olivia Retter, kullanmış olduğu iPhone telefonuna 5 pound‘a (yani 20 TL) plastik bir kılıf satın alıyor. Her şey normal giderken satın almış olduğu ucuz iPhone kılıfı, Olivia Retter‘ın bacağında kimyasal yanık izi bırakıyor.ucuz-iphone-kilifi-yanik-izi3

Durumu fark eden küçük kızın annesi Karly Retter, küçük kızıyla gittiği doktordan aldığı cevapla bir kez daha şok oluyor. Çünkü doktorun söylediğine göre bu tarz yanık izleri ömür boyu geçmeyebiliyormuş.

ucuz-iphone-kilifi-yanik-izi2

Şimdi ise küçük kızın annesi Karly Retter, kızının başına gelen bu olayı örnek göstererek sosyal medya üzerinden insanlara bu konu hakkında bilgilendirme yapıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ucuz-iphone-kilifi-yanik-izi Ucuz iPhone kılıfı, küçük kızın bacağını yaktı! için yorumda bulun

    Ucuz iPhone kılıfı, küçük kızın bacağını yaktı! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Ucuz iPhone kılıfı, küçük kızın bacağını yaktı! için ilk yorumu yapabilirsin.