WhatsApp Görüntülü Arama Özelliğine Kavuştu!

Dünyanın en fazla kullanılan mesajlaşma uygulaması WhatsApp, beta döneminin ardından sonunda görüntülü arama özelliğine kavuştu. İşte WhatsApp görüntülü arama..

Kullanıcılarının isteklerine ve ihtiyaçlarına değer veren, hatta Facebook’un satın almasıyla bu oranı yükseğe çıkaran WhatsApp, kullanıcıların ihtiyacı olduğu görüntülü arama özelliği için çalışmalara başlamıştı.

Beta sürümü, denemeler ve testlerden sonra nihayet artık tüm kullanıcılar için sunuldu ve WhatsApp görüntülü arama özelliğine kavuştu.

WhatsApp’ta görüntülü arama yapmak için öncelikle WhatsApp’ı en son sürüme güncellemelisiniz ve sonrasında görüntülü konuşmak istediğiniz kişinin profil ekranını açarak “Görüntülü Arama” seçeneğini seçiyorsunuz.

Şu anlık bütün kullanıcılara sunulmayan WhatsApp görüntülü arama özelliği çok kısa bir süre içinde tüm kullanıcılar için yayınlanmış olacak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. whatsapp-goruntulu-arama WhatsApp Görüntülü Arama Özelliğine Kavuştu! için yorumda bulun

    WhatsApp Görüntülü Arama Özelliğine Kavuştu! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak WhatsApp Görüntülü Arama Özelliğine Kavuştu! için ilk yorumu yapabilirsin.