WhatsApp Güncellendi, Yeni Özellikler Geldi!

Dünyanın en fazla kullanılan çevrim içi mesajlaşma uygulaması WhatsApp, bugün yeni bir güncellemeyle karşımızda. İşte güncelleme ayrıntıları!

1 milyardan fazla kullanıcı tarafından dünya genelinde kullanılan WhatsApp, bugün aldığı güncelleme ile yepyeni özelliklere kavuşuyor. Kameraya gelen filtre özellikleri ve düzenleme araçları ile WhatsApp artık daha eğlenceli!

  • Kameraya yeni özellikler

WhatsApp‘a yeni gelen güncelleme sayesinde, bundan böyle fotoğraf ve videolara yazı yazabilecek, resim çizebilecek ve hatta emoji ekleyebileceksiniz.

Öte yandan yeni fotoğraf veya video çektiğinizde ya da cihazınızdaki bulunan bir fotoğraf veya videolardan birini karşıdaki kişiye paylaşmak için seçtiğinizde, WhatsApp otomatik bir şekilde düzenleme önerilerini size gösterecek.

Aynı zamanda bundan böyle WhatsApp, öne bakan flaş özelliğinin desteğini kaldırdı. Yani artık daha net ve kaliteli selfie’ler çekebileceksiniz ve az ışıkta ya da gece fotoğraf ve video çekimi yaparken daha aydınlık çıkacak.

Son olarak da video çekimi yaparken parmağınızla zoom yapma özelliği de WhatsApp‘a son güncelleme ile gelecek olan yeniliklerden birisi.

Yeni WhatsApp güncellemesi, önümüzdeki hafta içerisinde cihazlara gönderilecek ve kullanıcılar bu özellikleri kullanmaya başlayacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. whatsapp-guncelleme WhatsApp Güncellendi, Yeni Özellikler Geldi! için yorumda bulun

    WhatsApp Güncellendi, Yeni Özellikler Geldi! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak WhatsApp Güncellendi, Yeni Özellikler Geldi! için ilk yorumu yapabilirsin.