WhatsApp’a Kurumsal Özelliği Geliyor!

1 milyardan fazla kullanıcısı olan WhatsApp, yeni güncellemeyle sahip olacağı özellikle birlikte kurumsal firmalara hizmet verecek. İşte o güncelleme detayları!

Dünya genelinde 1 milyardan fazla aktif kullanıcıya sahip olan popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, yöneticiler tarafından alınan yeni bir karara göre, işletmelere ve kurumsal firmalara da hizmet verecek.

Bu özelliği ile Slack ve Microsoft Team uygulamalarına rakip olmayı hedefleyen WhatsApp, yeni özellikleriyle aynı şirkette çalışan kullanıcılar için optimize edilmiş şekilde de sunulacak.

İş platformuna getirilecek sadece işe özel özelliklerle çalışanların birbirleriyle olan iletişimlerinin daha rahat ve kolay şekilde yapılması hedefleniyor. Bu da demek oluyor ki WhatsApp, kurumsal anlamda önde olan Slack ve Microsoft Team uygulamalarına darbe vurmak istiyor.

Yapılan bu yenilikler beta aşamasında ilk olarak iOS kullanıcıları için aktif edilecek. Gerekli testler ve iyileştirmeler yapıldıktan sonra da Android kullanıcılarına sunulacak.

Konuyla ilgili resmi bir açıklama henüz WhatsApp cephesinden yapılmasa da, ilerleyen günlerde özellikle ilgili beklenen açıklamanın yapılacağı tahmin ediliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. whatsapp-kurumsal WhatsApp’a Kurumsal Özelliği Geliyor! için yorumda bulun

    WhatsApp’a Kurumsal Özelliği Geliyor! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak WhatsApp’a Kurumsal Özelliği Geliyor! için ilk yorumu yapabilirsin.