WhatsApp’a yazı stili müdahalesi: Kalın ve italik yazma!

Dünyanın en popüler yazılı ve sesli mesajlaşma uygulaması WhatsApp‘ın yazı tipine düzenleme geliyor. Yeni sürümle kalın yazma ve italik yazma özelliği gelecek.

Yeni özellikleriyle onlarca kez karşımıza çıkan WhatsApp, şimdi de yazı tipine ve stiline gelen değişikliklerle karşımıza çıkıyor. Kullanıcılar yeni sürümle kalın ve italik olarak mesaj yazabilecekler.

whatsapp-kalin-ve-italik-yazma

Aynı zamanda kalın yazma ve italik yazmadan hariç olarak altı çizgili metin yazma desteği de gelebilir. Altı çizgili yazma şuan net bir durum değil fakat söylentiler bu yönde.

  • Bu yeniliklerden anlayacağımız gibi WhatsApp, kullanıcıların mesajlaşırken sıkılmamasını ve uygulama içinde daha çok vakit geçirmesini hedefliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. whatsappa-yazi-tipi-mudahalesi-kalin-ve-italik-yazma WhatsApp’a yazı stili müdahalesi: Kalın ve italik yazma! için yorumda bulun

    WhatsApp’a yazı stili müdahalesi: Kalın ve italik yazma! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak WhatsApp’a yazı stili müdahalesi: Kalın ve italik yazma! için ilk yorumu yapabilirsin.