WhatsApp’ta Artık Gönderilen Mesajlar Silinebilecek!

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, alacağı yeni bir güncellemeyle yanlışlıkla gönderilen mesajların düzenlenerek tekrar gönderilmesine olanak sağlayacak.

1 milyardan fazla kullanıcıya sahip olan dünyanın en büyük mesajlaşma uygulaması WhatsApp, alacağı yeni bir güncelleme sayesinde kullanıcıların yanlışlıkla gönderdiği mesajlara çözüm olacak.

whatsapp-mesaj-duzenleme

WhatsApp’a gelecek yeni güncellemeyle kullanıcılar mesajları düzenleyebilecek.

2.17.1.869 numaralı beta sürümde görünen özellik sayesinde yanlışlıkla gönderilen yazılar, videolar ve fotoğraflar iptal edilebilecek veya düzenlenip yeniden gönderilebilecek. Özelliği kullanmak için yapılması gereken tek şey; düzenlemek veya iptal etmek istediğiniz mesajın üstüne dokunup “İptal Et“i seçmek.

WhatsApp, özelliği gizli tuttuğu gerekçesiyle şu anlık bir açıklama yapmadı fakat özelliğin ilk olarak iOS kullanıcılarına sunulacağı iddia ediliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. whatsapp-yeni-guncelleme-mesaj-duzenleme WhatsApp’ta Artık Gönderilen Mesajlar Silinebilecek! için yorumda bulun

    WhatsApp’ta Artık Gönderilen Mesajlar Silinebilecek! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak WhatsApp’ta Artık Gönderilen Mesajlar Silinebilecek! için ilk yorumu yapabilirsin.