Windows 10’a üçüncü güncelleme geldi!

Microsoft’un son işletim sistemi versiyonu Windows 10, aldığı güncellemelerle hatalarını sıfırlamaya devam ediyor.

Teknik sorunlardan ve hatalardan arınmaya çalışılan Windows 10’a geçtiğimiz haftalarda iki güncelleme gelmişti. Bugün ise üçüncü bir güncelleme geldi. KB3081424 ve KB3081436 kod isimli Cumulative Update for Windows 10 for X64/x86 – based Systems güncellemelerine bugün bir tane daha eklendi.

windows-10-guncelleme

Yayınlanan “x64/x86 Tabanlı Sistemler için Windows 10 Toplu Güncelleştirme KB3081438” güncellemesi 360 MB boyutunda ve sistem hatalarını giderici bir güncelleme.

Tahminlere göre Windows 10 ilerleyen aylarda yeni güncellemeler alarak hatalarını düzeltmeye devam edecek gibi görünüyor.

Microsoft, güncellemeyle alakalı olarak neyin düzeltildiği bilgisini vermek yerine, sistem sorunlarını düzelttik gibi üstü kapalı bir açıklama yaptı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. serkan dedi ki:

    Windows 10 çıkar çıkmaz yükledim gayet hızlı ve stabil çalıştı ancak o kadar çok güncelleme çıktıki sisitem baya yavaşladı. O yüzden tekrar W7’ye döndüm. Eğer W10 sp1 çıkarsa o zaman tekrar yüklerim.

  2. osman dedi ki:

    Ben Windows 10 yükseltmeyle güncelledim bilgisayarımı çok hızlı oldu ancak kullandıktan bir hafta sonra lisans yatası aldım mecburi W7’ye geri döndüm. Acaba niye lisans hatası verdi anlamadım.