YouTube MP3 İndirme Sitesine Google’dan Ceza!

Bir YouTube MP3 indirme sitesiine büyük firmalar tarafından yapılan uyarının ardından Google da müdahale etti. Google YouTube MP3 indirme sitesine cezayı kesti.

youtube-mp3.org adlı YouTube MP3 indirme sitesi, geçtimiz günlerde Sony Music, UMG ve Warner Bros. gibi kayıt firmalarının ortak bir bildiri yayınlamasıyla uyarılmıştı.

youtube-mp3.org adlı internet sitesine internet üzerindeki bütün YouTube müzik indirme işlemlerinin yüzde 40’lık bölümünü gerçekleştirdiği sebebiyle 150 bin dolarlık para cezası kesilebileceği belirtilmişti.

Firmaların uyarı bildirisi yayınlamasının ardından Google da konuya dahil olarak bir darbe de kendisi vurdu. Google, youtube-mp3.org adlı internet sitesini arama sonuçlarından tamamen kaldırdı.

Google’da youtube-mp3.org olarak bile arama yapsanız internet sitesi arama sonuçlarında artık listelenmiyor. Tahmini olarak bakıldığında YouTube’un Google tarafından işletilmesi sonucu Google da konuya dahil oldu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. googledan-youtube-mp3-sitesine-ceza YouTube MP3 İndirme Sitesine Google’dan Ceza! için yorumda bulun

    YouTube MP3 İndirme Sitesine Google’dan Ceza! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak YouTube MP3 İndirme Sitesine Google’dan Ceza! için ilk yorumu yapabilirsin.