YouTube’da ücretli video izleme devri başlıyor!

Dünyanın en popüler video paylaşım platformu YouTube‘da, önümüzdeki günlerde ücretli video devri başlayacak. Örneğin ücretli bir video izlemek için yayınlayan kişi tarafından belirlenen ücreti ödememiz gerekecek.

YouTube, izleyicileri kızdıracak bir yeniliğe imza atacak. Dün akşam saatlerinde YouTube tarafından yapılan duyuruda, izlemek için ücret ödenmesi gereken videolar gelecek.

Yapılan duyurunun canlı olarak anlatılmasının ise 21 Ekim tarihinde gerçekleşecek olan YouTube etkinliğinde açıklanması bekleniyor.

youtube-ucretli-video

YouTube tarafından söylenen “en ünlü video yapımcılarımızdan para kazanmanın farklı yollarını bulacağız” sözünü kanıtlar derecesindeki iddialara göre, YouTube bu görevi en fazla abonesi olan “YouTuber”larına verecek.

Fazla abonesi olan ve bu tarz kanallara verilebilecek en mantıklı örneklerden birisi Taylor Swift gibi ünlülerin videolarını ücretli hale getirmek ve sanatçıların yeni şarkılarının ve videolarının sadece buradan yayınlanmasını sağlamak olacak gibi duruyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. youtube-ucretli-abonelik YouTube’da ücretli video izleme devri başlıyor! için yorumda bulun

    YouTube’da ücretli video izleme devri başlıyor! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak YouTube’da ücretli video izleme devri başlıyor! için ilk yorumu yapabilirsin.