YouTube’dan tüm ziyaretçilerine harika 1 Nisan şakası!

Dünyanın en büyük video platformu olan YouTube, tüm ziyaretçilerine 1 Nisan şakası yapmak için Snoopa Vision adı verilen bir profesyonel şaka hazırladı.

Dünyanın en büyük video paylaşım platformu olan YouTube, bu sene de 1 Nisan şakası yapmayı ihmal etmedi. Hazırladıkları profesyonelce şakayla tüm ziyaretçilerine şaka yapan YouTube ekibi, böylece tüm dünyayı trollemiş oldu.

YouTube’da video izlerken oynatıcı butonlarının olduğu bölümde yeni ve adı Snoopa Vision olan bir simge göreceksiniz. Bu simge YouTube’un Snoopa Vision adı verilen ve yanınızda Snoop Dogg varmış gibi videoları 360 derece izleme imkanı sunan yazılımı ifade ediyor.

youtubedan-tum-ziyaretcilerine-harika-1-nisan-sakasi

YouTube Snoopa Vision özelliği

Buraya kadar her şey normal fakat işin rengi burdan sonra değişiyor. Bu simgeye tıkladığınızda yönlendiğiniz sayfada karşınıza bir uyarı çıkıyor. Uyarıda projenin beta aşamasında olduğu yazıyor ve o video için rastgele ve çok ileri bir tarih üretiyor. (Örn: 14.08.2067)

  • İşte şakada kullanılan Snoopa Vision özelliği;

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. youtubedan-tum-ziyaretcilerine-harika-1-nisan-sakasi2 YouTube’dan tüm ziyaretçilerine harika 1 Nisan şakası! için yorumda bulun

    YouTube’dan tüm ziyaretçilerine harika 1 Nisan şakası! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak YouTube’dan tüm ziyaretçilerine harika 1 Nisan şakası! için ilk yorumu yapabilirsin.